O nás

Už 25 rokov bezpečne a včas doručujeme Váš tovar a zásielky

Predstavujeme Vám dopravno-špedičnú spoločnosť Jozef Klacek-MANUEL, so sídlom v Žiari nad Hronom. Sme renomovaná spoločnosť, ktorá spoľahlivo pôsobí a pracuje na trhu medzinárodnej kamiónovej dopravy od roku 1993. Spoľahlivosť zaručuje tím vysokoprofesionálnych pracovníkov našej spoločnosti.

Jej zakladateľom a majiteľom je JOZEF KLACEK. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na prepravu tovaru v rámci Europskej únie. K dispozícii sú pre Vás vozidlá s nostnosťou od 0.7 tony, 1.5 tony a 3.5 tony. Ponúkame Vám prepravu zásielok vlastnými vozidlami. V súčasnosti disponujeme návesovými súpravami o ložnom objeme 95 m3 (nosnosť 25t). Zabezpečíme pre Vás aj prepravu nadrozmerných nákladov. Naše vozidlá spĺňajú najprísnejšie ekologické normy platné v EÚ. Našimi vozidlami poskytujeme aj prepravy tovarov, ktoré podliehajú Dohode ADR. Vozidlá disponujú základnou výbavou ADR, a taktiež vodiči majú absolvované základné školenie ADR. Všetky vozidlá riadia skúsení a pravidelne školení vodiči s dlhoročnou praxou v medzinárodnej doprave. Vybavenie vozidiel GSM telefónmi je pre nás samozrejmosťou, čo nám umožňuje pravidelné kontrolovanie tovaru našich zákazníkov.

Vozidlá sú v perfektnom technickom stave, čo je zabezpečené pravidelnými údržbami v značkových servisoch. Naša spoločnosť ma uzavreté povinné poistenie podľa Dohovoru CMR do výšky 135 000 EUR.

Zároveň poskytujeme aj špedičné služby do krajín EÚ, ako aj do krajín ležiacich mimo EÚ (Švajčiarsko, Chorvátskom, Ukrajina, Rumunsko).

Pre našich obchodných partnerov poskytujeme aj skladové priestory o rozlohe 700m2, ktoré sú Vám v prípade potreby k dispozícii.

Veríme, že s našimi službami budete spokojný, tak ako je už dlhodobo spokojná napr. spoločnosť SLOVALCO a.s., ZSNP a.s., BUČINA Zvolen, Kremnická Banská Spoločnosť s.r.o. atď.